Gabinet Ciechanów 508 589 144 | Poradnia Warszawa 513 974 411

PSYCHOLOG1.PL

Pracuję terapeutycznie indywidualnie jak i z parami.

Praca ze stresem i traumą

Praca ze stresem i traumą – autorska metoda ANTRE.
Praca z objawami stresu i traumy obejmuje 5 spotkań w czasie ,których poznaje się ćwiczenia uwalniające od napięć emocjonalnych i fizycznych.

Poznanie METODY ANTRE daje narzędzia do zmiany na lepsze w wielu sferach życia. Pojawia się spokój wewnętrzny i nowe sposoby radzenia sobie ze stresem. Na zajęciach poznaje się relaksujące sposoby pracy z oddechem oraz umiejętność rozluźnienia napięć w ciele.
Ćwiczenie Uważnego Oddychania – polega na obserwacji oddechu i takiej zmianie sposobu oddychania ,która powoduję głębokie dotlenienie i odprężenie. Medycznie można to nazwać treningiem oddechu przeponowego. Metodyka ćwiczeń jest jednak bardziej subtelna np. oddychanie oddechem połączonym stwarza miejsce na uwalnianie uwięzionych emocji,nawracających wspomnień lub myśli

Ćwiczenie Rozluźniania i Uwalniania Napięć – obrazowo mówiąc polega na takim rozluźnieniu stojącej lub leżącej osoby aby ta następnie wprowadziła się sama w naturalny stan drżenia prowadzący do uwolnienia napięć fizycznych a następnie emocjonalnych.
Oba ćwiczenia przeznaczone są do samodzielnego stosowania w domu. Więcej informacji szczegółowych znajdziecie Państwo na YouTube wpisując : Zjawisko drżeń neurogenicznych i Praca z oddechem.

psycholog1.PL

Kontakt

Nasz gabinet

Ciechanów ul. 17
Stycznia 29 lok.31

Poradnia Inner Garden gabinet

Warszawa
ul. Marszałkowska 55/73/58

Telefon

508 589 144

Email

andrzejniemeczek@gmail.com
Preferuję kontakt SMS